Az e-IV. osztályosok különféle előadásokkal, énekekkel, műsorokkal készültek az anyák napja alkalmából.
A VII. osztály kis jelenettel készült a megszervezett élőzenés teabálra, amelyen a IV-VIII. osztályosok szórakozhattak. Volt szendvics, üdítő, tombola, villámposta és rengeteg tánc.
Felemás zoknikkal, kedvenc versek kiposztolásával, versajándékozással telt a kétszeres ünnepnap.
Szentmisével, huszárfelvonulással és zenés, verses műsorral ünnepeltük a nemzeti ünnepünket.
Előző évekhez hasonlóan olvastunk a nap folyamán, és tetszésünk szerint választottunk felolvasnivalót Babits Mihály verseiből, prózájából.